מידע כללי
שאלות ותשובות אחרונות

איתור מקורות רטיבות


איתור מקצועי של מקורות רטיבות הוא שילוב מנצח של תובנות בסוגיות רטיבות ואיטום עם ניתוח מושכל של מימצאי בדיקות באמצעות ציוד מתוחכם.
מקורות רטיבות בדירהאיתור מקורות הרטיבות הוא הסוד הגדול של המומחים בענף מהנדסי האיטום.
פה דרוש שילוב מנצח של הבנת המנגנונים העומדים מאחורי התשריטים של נתיבי חדירת המים, יצירתיות וניתוח אנליטי. אין ספק שגם ניסיון לאורך זמן בהתמודדות עם סוגיות מורכבות של איתור מקורות רטיבות תורם משמעותית לכישורים הנדרשים בנושא זה.
מתפתים הם המאמינים לסגולותיו הפלאיות של הציוד המתוחכם והדיגיטלי לאיתור מקורות רטיבות שפותח בשנים האחרונות. מדובר במכשירים טובים ואמינים אבל כמו כל מכשיר הם מספקים נתונים בלבד שאותם יש לנתח לשקול ולקבל את ההחלטה הנכונה לגבי איתור מקורות הרטיבות. מכשירי הדמיה למיניהם מהווים כלי עזר חשוב בקבלת החלטות כמו ברפואה אבל כשלעצמם אין הם מספקים את הפתרון ואין לתלות בהם תובנות כלשהם.
אין ספק שהיכרות מעמיקה עם הציוד המתוחכם, הבנת המכניזם העומד מאחורי ניתוח מימצאי הבדיקות ושליטה על תכונותיו של המכשיר הם כורח לכל המתעסק באיתור מקורות רטיבות.
כמו כל בעל מקצוע טוב יש להכיר את יתרונותיו של הציוד ויותר מכל את חסרונותיו – מתי הוא מסוגל לתת אינדיקציות מוטעות וכיצד ניתן להתאים את יכולותיו לנסיבות המשתנות בכל מקרה.
איתור מקצועי של מקורות רטיבות הוא שילוב מנצח של תובנות בסוגיות רטיבות ואיטום עם ניתוח מושכל של מימצאי בדיקות באמצעות ציוד מתוחכם.


הדמיה תרמית


איתור מקורות רטיבות בסיוע הדמיה תרמית...
29.07.16

בדיקת רטיבות בדירה עם מצלמת הדמיה תרמית


תמונה תרמית של מבנהמה היתרון היחסי בבדיקת דירה עם מצלמת הדמיה תרמית...